‘I putha dorën Kryemadhit’, Neritan Ceka: Ja arsyeja!

Neritan Ceka i është përgjigjur Edi Ramës, pas deklaratës së këtij të fundit se Ceka ka dalë nga Filxhani i Monika Kryemadhit.

‘Unë nuk kam pirë asnjëherë kafe me kryemadhin, e kam takuar vetëm njëherë rastëshit’, thotë Ceka, i cili tregon se i ka puthur edhe dorën kryetares së LSI-së.

LEXO DHE :  Ashpërsohen masat ndaj shoferëve/ Trefishohen gjobat kush thyen rregullat e qarkullimit

“Unë i them që nuk kam pirë as edhe një herë kafe me Monikën, e kam takuar një herë rastësisht dhe e pyeta se me kë dorë qëlloi me çizme Ramën dhe kur ajo ma tregoi i’a putha dorën”, tha Ceka në studion e “Provokacija”./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.