I djegin makinën gjatë natës, efektivi i burgut të Lezhës: Ja ku dyshoj!

Gjatë mesnatës iu dogj makina efektivit të burgut të Shën Nikollit, Nikoll Prenga. Ai ka folur për këtë ngjarje duke thënë se, dyshon se zjarrëvënia ka të bëjë me biznesin personal, pasi ka pasur probleme.

LEXO DHE :  Ashpërsohen masat ndaj shoferëve/ Trefishohen gjobat kush thyen rregullat e qarkullimit

“Jam njoftuar nga Policia për djegien e makinës. Kam dyshimet e mia, i kam treguar në polici. Dyshoj se ngjarja ka të bëjë me biznesin tim që kam pasur probleme kohët e fundit.”,– tha Prenga./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.