I dënuar në Itali/ Valdrin Pjetri jep shenjat e gishtave në policinë e Shkodrës

 

Valdrin Pjetri ka dhënë sot shenjat e gishtave në Institutin e Policisë Shkencor në Shkodër. Hapi i radhës do të jetë krahasimi i këtyre shenjave me ato që priten të mbërrijnë nga autoritetet italiane. Pjetri  u shpall fitues për bashkinë e Shkodrës, në zgjedhjet vendore të 30 qershorit. Ai u tërhoq nga ky post, pasi partia demokratike, e akuzoi atë se ka qenë i dënuar në Itali për shpërndarje droge./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  ARRSH apel shofereve: Moti i keq, ulni shpejtësinë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.