Hiti i verës, Elvana Gjata sjell këngë të re

Nuk janë bërë shumë ditë që kur Elvana Gjata ka publikuar një projekt muzikor me këngëtarin Ardian Bujupi, këngë e cila ka kapur miliona klikime në Youtube.

Sonte, pa lajmëruar fare, artistja shumë e dashur për publikun, ka publikuar këngën e re.

LEXO DHE :  Meta nuk ndalet, lajmëron konferencë për shtyp sot!

Ajo titullohet “A m’don”, dhe sigurisht ka për të qenë një hit, si të gjitha këngët e tjera të Elvanës./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.