Fustanet më një të çarë, trendi i BAFTA 2019

E mbani mend kur Angelina Jolie veshi një fustan me të çarë dhe nxori këmbën e saj të djathë jashtë, në Oscar 2012. Veshja e saj u përfol për ditë të tëra, pa ditur që tashmë do të bëhej tendencë e modës.

LEXO DHE :  Mogherini e vendosur: Hapja e negociatave me Shqipërinë është vendim thelbësor

Të njëjtën gjë si Angelina Jolie ka bërë mjeljen e çmimeve Oscar 7 vjet më parë, e bënë yjet e televizionit mbrëmë në BAFTA Të Awards. Shikoni disa prej tyre, në tapetin e kuq, me fustanin me një të çarë, në galerinë e mëposhtme./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.