Fundjava e vipave në foto!

Instagrami i vipave u mbush plot këtë javë me foto nga destinacione të ndryshme. Arbana zgjodhi kampin e Aushvicit në Poloni së bashku me të dashurin e saj Eduardin. Alketa Vejsiu ndodhet ne Amerikë, Xhemi Shehu në Itali. Ndërsa Fevziu iu rikthye kujtimeve gjatë udhëtimit në Hawei në 2018.  Ndërsa disa zgjodhën malin, të tjerë qëndruan në shtëpi edhe për shkak të motit jo të favorshëm. Kjo ishte fundjava e vipave ne foto./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Emiratet Arabe do të ndërtojnë 2 mijë banesa në Shqipëri

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.