Foto/ Brenda lagjes më të rrezikshme të Nju Jorkut

Është lagjia më e rrezikshme në Nju Jork. Bëhet fjalë për një copëz të Bruklinit, e cila ende vazhdon të prodhojë banda. “Bloodline gang” është një bandë zezakësh e vendosur në Bruklin. Në atë zonë, të rinjtë janë të detyruar që t’’i bashkohen bandave për të siguruar të holla dhe për të mbijetuar. E përditshmja e tyre është përleshje me armë. Për më tepër ndiqni fotot./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 27 janar 2020

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.