Fotot më qesharake të pasagjerëve në avion

Për më shumë se 7 vjet fluturime të shpeshta, Shawn Kathler, ish-stjuardese ka fotografuar çfarë shihte të çuditshme në bord.

Fillimisht fotot ajo i mbante në një ditar personal, pastaj miqtë e inkurajuan t’i postonte në Internet. Kështu krijoi llogarinë e Instagramit dhe Facebook, me emrin Passenger Shaming, ku postoi fotografi nga sjelljet më qesharake të pasagjerëve.

LEXO DHE :  Kujdes me qarkullimin/ Reshjet e borës në Korçë sjellin probleme në akset rrugore

Ajo aktualisht është në pension, por vazhdon dhe poston foto që të tjerët i dërgojnë. Dritare.net ju ka sjellë në galerinë më poshtë, disa nga më të çuditshmet dhe qesharaket./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.