Foto/ Veshjet e thurura, trendi i sezonit vjeshtë-dimër. Ja disa ide kombinimi!

Mikeshat e mia është koha që t’ju njoh me një veshje, të lëmuar dhe të rehatshme. Sigurisht që po flasim për triko të thurura me grep, janë triko, por për të gjithë trupin.

Triko të shkurtra, bashkë me pantallonat e bëra me grep, triko si fustan deri te gjuri dhe poshtë tij, pizhame etj.

LEXO DHE :  75 vjet nga çlirimi i Tiranës, ja disa foto të rralla nga 17 Nëntori 1944!

Keni ngjyra nga më të ndryshme, por të preferuarat e këtij sezoni janë kafja, portokallia, e zeza, e gjelbër, pasi këto janë ngjyrat e dimrit, ngjyrat e festave dhe ngjyrat që ne adhurojmë të veshim kur bie dëborë.

Dritare.net ka sjellë për ju, disa ide, kombinime të këtyre veshjeve që do t’i adhuroni!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.