Foto/ U tha se u ndanë, Dakota Johnson shfaqet më e lumtur se kurrë me të dashurin!

Dakota Johnson dhe i dashuri i saj, Chris Martin po shijojnë pushimet në ‘New York Long Island’.

Çifti është fotografuar duke bërë plazh në këtë zonë. Çifti kaloi disa çaste romantike në ujë së bashku, informon dritare.net

LEXO DHE :  Rama: E dashur armike. Bregu: Nuk e kam zakon të marr karrigen e të tjerëve

Ndërkohë, një natë më parë, dy të dashuruarit janë parë në një koncert të ‘Rolling Stones’ dhe u dukeshin më të lumtur se kurrë. Pra çifti nuk është ndarë, siç u tha së fundmi./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.