Foto/ Të gjithë sytë te kapelet e këtyre zonjave mahnitëse!

Ka nisur dita e parë e Ditës së Zonjave, në Epsom. Në festivalin e Investec Derby 2019, zonjat e pranishme kanë siguruar që të gjithë sytë të jenë mbi to dhe kapelet e tyre tërheqëse.

Së fundmi kapelet janë kthyer në trend, dhe këtij trendi kurrsesi nuk mund t’i rezistonin këto zonja.

LEXO DHE :  Meta poston foton e jetës, ka një mesazh për shqiptarët

Lule, flutura dekoruese dhe ngjyra të mahnitshme, rozë, e kuqe, jeshile e bojë qielli, këto zonja na mahnitën me paraqitjen e tyre në Epsom.

Për më shumë zbulonin fotot që dritare.net sjell në galerinë më poshtë!/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.