Foto/ Qeveria dhe ambasadorët ndeshen në stadium

Ditën e sotme u luajt një ndeshje simbolike mes kabinetit qeveritar dhe trupit diplomatik në Shqipëri.

Ndeshja u luajt në orën 19:00 në stadiumin “Selman Stërmasi”. Ajo përfundoi me rezultatin 3-3. Në radhët e qeverisë, shënues ishin Eduard Shalësi që shënoi dy gola dhe Saimir Tahiri, ministri i Brendshëm.

LEXO DHE :  Rama: 30 qershori iku qetësisht, por plaga mbeti

Gjithashtu, në lojë ishin edhe Bledi Çuçi (kapiten), Edmond Haxhinasto, Ervin Koçi, Besnik Bare, Erion Veliaj, Blendi Klosi.

[cycloneslider id=”qeveria-luan”]

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.