Foto/ Princi George si i ati, tifoz i zjarrtë i futbollit

Edhe princi George ashtu si i ati, Uilliam na qenka një tifoz i çmendur pas futbollit.

Sot princi i vogël shkoi në ndeshjen e parë të futbollit, ndërsa festoi triumfin e skuadrës së bashku me të ëmën dhe të atin.

LEXO DHE :  Një tjetër këngëtare shqiptare në garë për të përfaqësuar San Marinon në Eurovizion!

Familja mbretërore brohoriste për skuadrën e preferuar, në  Carrow Road sot.

Princi George akoma më shumë./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.