Foto/ Kombinimet më të bukura të javës, nga të famshmet shqiptare!

Vajzat tona të shoubizit, gjithmonë shfaqen të kuruara deri në detaje.

Këtë javë të famshmet na kanë mahnitur me veshjet e tyre.

Të enjten ishte festa e Halloween, dhe vipet veshën kostume nga më të ndryshmet.

LEXO DHE :  Moldavia nuk fton Kosovën në mbledhjen e komunitetit energjetik/ Maqedonia proteston, anulon pjesëmarrjen

Dritare.net ka sjellë për ju foto, nga veshjet e javës të vajzave të shoubizit shqiptar/ K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.