Foto/ Klea Huta dhe Elgit Doda na sjellin Krishtlindjet para kohe

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara të shoubizit shqiptar.


Edhe pse për një kohë u munduan ta fshehin lidhjen, tani në çdo vend shfaqen së bashku.

Së fundmi Klea ka postuar në Instagram disa foto ku shfaqen të dy, bashkë me Elgitin në dëborë.

LEXO DHE :  Tërmeti shkund sërish vendin, ja sa ballë!

“Duket shumë si Krishtlindja. Pjesa e preferuar e vitit 💜”,-shkruan Klea.

Ku ka gjë më romantike se dëbora, akoma më bukur kur e shijon me njeriun e zemrës./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.