Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Klea Huta dhe Elgit Doda na sjellin Krishtlindjet para kohe

Foto/ Klea Huta dhe Elgit Doda na sjellin Krishtlindjet para kohe

Klea Huta dhe Elgit Doda janë një nga çiftet më të pëlqyera dhe më të komentuara të shoubizit shqiptar.

Edhe pse për një kohë u munduan ta fshehin lidhjen, tani në çdo vend shfaqen së bashku.

Së fundmi Klea ka postuar në Instagram disa foto ku shfaqen të dy, bashkë me Elgitin në dëborë.

“Duket shumë si Krishtlindja. Pjesa e preferuar e vitit ?”,-shkruan Klea.

Ku ka gjë më romantike se dëbora, akoma më bukur kur e shijon me njeriun e zemrës./K.C/dritare.net