Foto/ Justin Bieber dhe Hailey kapen duke u puthur, në një restorant në Miami

Ata ende nuk kishin porositur asgjë dhe tashmë gojët e tyre janë plot. Së fundmi Justin Bieber dhe Hailey Baldwin u fotografuan duke shijuar një puthje romantike në një restorant në Miami.

Bieber ishte veshur me një këmishë ngjyrë të kuqë dhe kishte vendosur një kapele të zezë. Në vend që të ulën përballë njëri-tjetrit, çifti zgjodhi një vend të fshehtë, dhe u ulën të dy, duke shijuar puthjet e zjarrta mes tyre./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Gaz Paja pro teatrit të ri: Dua zhvillimin për vete dhe brezat që do vijnë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.