Foto/ Ja të famshmit që u shkatërruan nga operacionet plastike!

Donatella Versace

Kush nuk do ta dëshironte bukurinë dhe rininë e përjetshme, por kur kërkon shumë ndonjëherë ngelesh pa gjë fare.

Ata të cilët e kanë më shumë problem kalimin e viteve dhe plakjen janë personazhet e famshëm të botës së spektaklit të cilët bëjnë ndërhyrje pa fund për të ruajtur rininë dhe bukurinë e tyre.

Më poshtë ne kemi sjellë për ju disa nga VIP-at të cilët janë shpërfytyruar për shkak se operacionet plastike të shumta që kanë bërë, nuk kanë shkuar ashtu siç duhet.

LEXO DHE :  Kushtetuesja u ngrit, opozita ra sërish

Nga Carla Bruni, tek Cameron Diaz dhe tek Silvester Stallone dhe John Travolta ja si janë shpërfytyruar aktorët dhe VIP-st tuaj të referuar.

Nëse nuk ju hapet foto kaleria klikoni (këtu)/Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.