Foto/ Ja fëmijët e të famshmëve, që njerëzit rrallë i shohin!

Shumë personazhe të famshme nuk kanë trupin perfekt, apo të një perëndie greke, ose buzëqeshjen më të përsosur. Ja pse të metat e tyre, i bëjnë më tërheqës. Sidoqoftë, ka shumë njerëz të famshëm, që fëmijët e të cilëve kanë trashëguar po ato tipare si të prindërve të tyre. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë, foto të fëmijëve të të famshmëve, që kanë tiparet e prindërve të tyre./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rudina Xhunga: Krimi nuk matet me kohën e Berishës apo Ramës, matet me jetët tona!

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP



PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.