Foto/ Aksidentohen 8 makina, 4 të vdekur dhe disa të plagosur

Katër persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë plagosur pas një aksidenti që përfshiu katër makina dhe katër kamionë.
Policia tha se një burrë është arrestuar me akuzën se ka shkaktuar vdekjet në rrugë dhe aktualisht është në paraburgim.

LEXO DHE :  Ai nuk mund të vidhet kurrë/ Skifterët profesionistë rrëmbejnë tualetin 5 milion$ i larë prej floriri

Aksidenti ndodhi në aksin rrugor A34 në veri të Newbury rreth orës 5 pasdite, që konsiderohet ora e pikët në këtë rrugë për shkak të fluksit të makinave.

Gjashtë ambulanca në vendin e ngjarjes, si dhe një ambulancë ajrore.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.