Foto/ 7 çifte të famshme, që thyen normat sociale!

A ka ndonjë gjë që është e përsosur? Papërsosmëritë që kemi na bëjnë më njerëzorë dhe të dhembshur. Sidoqoftë, shoqëria ka vendosur norma të caktuara që duket se kontrollojnë jetën e secilit. Njerëzit shpesh bëjnë disa gjëra, jo sepse duan me të vërtetë, por sepse duan të jenë të përsosur dhe të respektojnë normat e shoqërisë. Dritare.net ka sjellë për ju në galerinë më poshtë, çiftet që thyen rregullat e shoqërisë dhe bënë atë që u diktonte zemra!/Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Të dënuar për vjedhje dhe drogë/ Ja dy emrat në fokus të OFL!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.