Foto/ 12 fustane vjeshte që duhet t’i blini patjetër!

Dritare.net ju sjell trendet e fundit të modës, dhe këtë herë ka zgjedhur t’ju njohë me fustanet e vjeshtës.

Janë të thjeshtë, praktikë dhe mjaft elegantë.  Shikoni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Profesori grek i gjeologjisë: Përcaktuam zonat sizmike të Shqipërisë. Keni hartografinë, merrni masa!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.