Festat me familjen/ Ja sa qytetarë kanë hyrë në Shqipëri, 24 orët e fundit!

Festat e fundvitit gjithmonë sjellin fluks në pikat kufitare, pasi shumica e shqiptarëve kthehen pranë familjeve të tyre për të festuar Vitin e Ri.

Gjatë ditës së djeshme, në Kapshticë kanë hyrë 4900 shtetas, ndërsa kanë dalë 3779  të tjerë.

LEXO DHE :  Albin Kurti: Presidenti Thaçi fshehu marrëveshjen me NATO, organet e drejtësisë të merren me të

Nga ana tjetër, në pikën kufitare të Kakavijës në Gjirokastër gjatë 24 orëve të fundit kanë hyrë 6989 shtetas, ndërsa kanë dalë 4108 të tjerë.

Aktualisht po punohet me disa sportele ekstra, për të shmangur radhët e gjata ./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.