Festa e Pavarësisë së SHBA/ Nga Basha, tek Veliaj e Kryemadhi , ja kush po merr pjese!

Ditën e sotme Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka zhvilluar një festë për nder të Pavarësisë së SHBA, e cila ishte me 4 korrik, por për shkak të zgjedhjeve është mbajtur sot.

Në festë, po merrin pjesë politikanë të shumtë.

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, është parë duke hyrë në festë i shoqëruar me një kritik të tij, ish-Ministri i Jashtëm Besnik Mustafaj.

LEXO DHE :  10 fustanet më të bukura, të Lori Hoxhës!

Nga ana tjetër kreyetarja e LSI, Monika Kryemadhi është fotografuar me kreu ne Komunitetit Musliman dhe kreun e Kryegjyshatës Botërore të Bektashinjëve.

Në këtë festë po merr pjesë edhe kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe bashkëshortja e tij, Ajola Xoxa.

 

Gjithashtu po marrin pjesë, edhe Klajda Gjosha nga LSI, dhe Aldo Bumçi nga PD./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.