Fejohet shefi i famshëm i Veggies

Të gjithë e njohim Xhemën, shefin e famshëm të Veggies. Sot, përmes një postimi në Instagram, na ka dhënë një lajm të bukur. Shefin e vetëm të kuzhinës vegjetariane në Shqipëri, është fejuar.

LEXO DHE :  Çfarë keni kërkuar më së shumti në Google këtë vit? Ja lista e fjalëve!

Vajza që i ka rrëmbyer zemrën, Xhemës, është Klodiana, krahu i djathtë i shefit në jetë dhe në kuzhinë.

Ne të dritare.net i urojmë shumë lumturi shef Xhemës dhe Klodianës./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.