Faruk i “Nusja nga Stambolli” prezanton djalin, ja kujt i ngjan ai!

Aktori i njohur si Faruk nga seriali “Nusja nga Stambolli”, Ozcan Deniz ka prezantuar djalin e tij me të gjithë me anë të një fotografie të postuar në Instagram vetëm disa muaj pas lindjes. Dritare.net informon se ai menjëherë pas postimit ka marrë shumë pëlqime dhe komente të mira. Ndër komentet që aktori i njohur ka marrë kanë qenë edhe ato se kujt i ngjan fëmija. Kanë qenë të shumta komentet që kanë thënë se fëmija i ngjan nënës së tij bashkëshortes së aktorit Feyza Deniz./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Mblidhen 1.15 miliardë euro, Presidentja e BE: Lajm i mirë për Shqipërinë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.