Familjarët gjejnë të varur në pemë 17-vjeçaren nga Lushnja

Vetëvaret një 17 vjeçare me iniciale T.G, banuese në fshatin Stan, Karbunarë të Lushnjes. Kanë qenë familjarët ata që e kanë gjetur adoleshenten të varur në oborrin e shtëpisë mëngjesin e sotëm.

Ndërsa nuk dihen rrethanat që e çuan 17 vjeçaren të marrë këtë vendim fatal për jetën./d.m-dritare.net

LEXO DHE :  Rozana Radi këshillë për femrat: Ka dhimbje më të mëdha se ato të lindjes. Ja për çfarë e ka fjalën!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.