Bllokohet Facebook

Facebook, prej pak minutash nuk funksionon. Gjiganti i rrjetit social, nuk të shfaq më postimet e fundit, mundësinë për të bërë statuse, apo story. “Për momentin, faqja nuk mund të ngarkohet”, thuhet në profilet në facebook./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Mos u frikësoni nga koronavirusi, ne tanimë e kemi një pandemi!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.