Euro e dollari rriten, paundi ulet/ Kursi zyrtar i këmbimit

LEXO DHE :  Pasi lajmëroi se do e padiste penalisht Dvoranin, Meta: Skandaloz presioni ndaj KED

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.