Eni Koçi ndryshon pamje, ja eksperimenti i saj i fundit!

Eni Koçi padyshim është një nga këngëtaret më simpatike shqiptare. Por mbi të gjitha ajo eksperimenton herë pas here me look-un e saj. Këtë herë ajo ka lyer gjysmën e flokëve me një mënyrë vërtet të veçantë, të paktën kështu duket nga fotoja që ajo vetë ka publikuar në Snapchat. Nuk do të ishte çudi nëse ky model  të bëhej moda e fundit për këtë verë.

LEXO DHE :  Roza Lati tregon propozimin që do donte për martesë. E ëma: Na cave tr*pin

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.