Eni Koçi: Klikimet e këngës së Madonnës dhe Malumës, këtej i marrin për një orë

Madonna dhe Maluma, dy këngëtarë të njohur në botë, këngët e të cilëve janë gjithmonë hit, kanë marrë 3 milionë klikime vetëm për 24 orë.

Klikimet e tyre këngëtarja shqiptare Eni Koçi, i ka postuar në Instastory, duke ironizuar këngëtarët shqiptarë.

“3 milionë klikime për 24 orë Madonna dhe Maluma. Po çfarë janë Madonna dhe Maluma përpara 1-shave të Shqipërisë? Këtej nga ne kapën për 1 orë.”

 

LEXO DHE :  Ndahen Çmimet Kombëtare të Letërsisë, ja fituesit!

Eni me këtë postim ka thumbuar kolegët e saj për blerje klikimesh, dhe kjo nuk është herë e parë që akuzojnë njëri-tjetrin për mashtrime të tilla. Kujtojmë se para disa kohësh Sabri Fejzullahu, akuzoi Flori Mumajesin hapur, për blerje të klikimeve./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.