Emri/ Vrasje në Kavajë, qëllohet me armë zjarri një 26 vjeçar

Të shtëna me armë pasditen e sotme në Kavajë, kanë shkaktuar një viktimë.

Raportohet për një person të vdekur, të moshës 26-vjeç si pasojë e të shtënave me armë.

Mësohet se viktimë ka mbetur 26-vjeçari Marjus Ismailaj.

LEXO DHE :  Letër psikologes/ Djali im 6 vjeç, ka turp të flasë!

Ngjarja ka ndodhur pas konfliktit mes dy personave, ndërsa janë përdoru armë gjaku./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.