Emri/ Gjendet i vdekur 30-vjeçari në Ksamil

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Ksamil.

Familjarët, kanë gjetur një 30-vjeçar, të identifikuar si Ervis Oruçi pa shenja jete në shtëpi.

Personi në fjalë është me precedentë të mëparshëm penal, për vjedhje dhe prodhim e shitje të lëndëve narkotike.

LEXO DHE :  Çifti u martua në Marok, Klea Huta: Kur flas për ne, lotët më njomin faqet

Mësohet se Ervis Oruçi është i divorcuar dhe po ashtu përdorues i lëndëve narkotike./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.