Emina Çunmulaj, lulja mes luleve

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, është një nga vajzat më simpatike dhe të thjeshta të showbizit shqiptar.


Ditën e djeshme, në Instagram, Emina ka postuar një foto, ku kishte veshur një fustan të lulëzuar të kombinuar me një palë sandale të sheshta.
Ajo kishte pozuar pranë një dekor lulesh, dhe ngjante si një lule mes luleve. /E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kursi i këmbimit valutor, 13 dhjetor 2019

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.