Elvana Gjata zbulon surprizën për të gjithë fansat e saj

Në gusht do të mbahet festivali më i madh i muzikës në Kosovë, ai i Sunny Hill Festival.

Para një dite, Elvana Gjata përmes një postimi në Instagram, shkroi se ka një surprizë. Sot ajo e ka zbuluar dhe lajmi i mirë është se do të marrë pjesë në festival.

“Kështu, ju thashë që kisha një surprizë të vogël për ju. Jam shumë e lumtur tàju tregoj se unë do të performoj këtë vit në Sunny Hill Festival! Uroj t’ju shoh të gjithëve aty, për një natë të paharrueshme !!! Ne jemi shqiptarë!”, shkruan Elvana.

Festivali organizohet çdo vit nga këngëtarja e mirënjohur me famë botërore, Dua Lipa dhe babai i saj Dukagjin Lipa.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 27 janar 2020

Me datë 2, 3 dhe 4 gusht në Prishtinë do të mblidhen këngëtarët më të mirë në botë, duke filluar që nga Miely Cyrus, Calvin Harris e deri te reperi i njohur shqiptaro-amerikan,  Gashi./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.