Edicioni kryesor i lajmeve ne Dritare.net, 18 nentor 2019

LEXO DHE :  Bëtë gabim që e shkarkuat drejtoreshën e gjimnazit “Sami Frashëri”, prindërit e nxënësve peticion për rikthim

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.