Edi Reja: Ja kush do ta zëvendësojë Elseid Hysajn!

Sot trajneri i Kombëtares Shqiptare, Edi Reja ka zbuluar se kush do ta zëvendësojë Elseid Hysajn në ndeshjet që kemi me Turqinë dhe Moldavinë. Hysaj u dëmtua gjatë ndeshjes me Napolin dhe për pasojë u desh të zëvendësohet. Mësohet se ai që do ta zëvendësojë është Hysen Memolla.

LEXO DHE :  Virusi në Kinë, mbyllet transporti publik

Mbrojtësi që luan në Finlandë, po kalon një periudhë shumë të mirë, ndërsa trajneri kuqezi e kishte vendosur emrin e tij në listën e pritjes./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.