Dy tërmete në pak minuta, ja ku dhe sa ballë!

Dy tërmete të tjera kanë goditur Durrësin në pak minuta.

Njëri në orën 11:18 me magnitudë 2.3 ballë dhe tjetri në orën 11:46 me magnitudë 2.9 ballë.

Ju kujtojmë se të shtunën nga ora 16 Durrësi dhe Tirana u tronditën nga tërmeti më i fuqishëm i 30 vjetëve të fundit, me magnitudë 5.8 ballë. Pati dëme të shumta materiale dhe shumë të lënduar./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Vdes regjisorja e njohur, vajza e kreut te Akademisë së Kosovës

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.