Doni të keni me mijëra ndjekës në Instagram? Ndiqni këshillat e 19 vjeçares

Nëse do të ndash një  moment me dikë, sigurisht që “Instagrami” është mënyra më e mirë. Postimi i fotografive në “Instagram” dhe ndjekja nga sa më shumë njerëz është kthyer tashmë në mani. Një 19-vjeçare e cila ka mbi 2 milionë të tillë në profilin e saj, ka treguar sekretet që i shtuan asaj gjithnjë e më tepër fansa.

Sipas saj janë disa strategji që duhen ndjekur për të pasur sa më shumë ndjekës dhe më pas sigurisht like.

LEXO DHE :  Hiqej si juriste dhe i mori 50 mijë euro kriminelit. Gjykata jep vendim për 33-vjeçaren

-Editoni fotot tuaja gjithnjë me të njëjtin filtër.

-Vendosni sa më shumë hashtage që lidhen me jetën e përditshme, edhe në lidhje me foton

-Shfaqni sa më tepër veten, edhe nëse promovoni një faqen e një marke

-Përdorni ‘Highlights’ në Insta Story. V.D/ Dritare.net/

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.