Do të çuditeni nga çmimet e hoteleve më të shtrenjta në botë!

 

Duhet ta mendoni dy herë, para se të kaloni një natë në hotelet e mëposhtme.

Ata janë të shpërndarë në çdo cep të botës, dhe jo çdo njeri mund të kalojë natën aty, sepse për shumicën, ndoshta një natë është sa rroga e tyre mujore.

LEXO DHE :  Greva e punëtorëve të Poҫemit/ Kryemadhi letër institucioneve: Merrni masa menjëherë

Në fotogalerinë më poshtë, sjellim hotele me çmimet më të shtrenjta, që fillojnë nga 1 mijë euro nata, deri në 11 mijë euro./ I.M-Dritare.net

Vëmendje: Nëse këtë artikull e keni hapur nga Facebook, për të parë fotogalerinë e plotë klikoni në www.dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.