Disa modele flokësh të shkurtra, që janë trend këtë verë!

Tani që jemi në muajin korrik, do të thotë që kemi arritur në kulmin e verës dhe vapës. Por si të qëndroni në bukura me stilin tuaj, në këto ditë të nxehta. Flokët e gjata janë të padurueshme, ndaj ne ju sugjerojmë t’i prisni të shkurtra.

LEXO DHE :  Bashkia Durrës miraton fondin, 10 milionë lekë për familjet e dëmtuara nga tërmeti

Në galerinë më poshtë ju kemi sjellë disa modele që do ju bëjnë të dukeni shumë bukur dhe do ndiheni frekët./E.B-dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.