Dafina Zeqiri publikoi “Lule, lule”, por ju nuk e dini çfarë ka bërë ajo në prapaskenë!

Një ditë më parë, këngëtarja, Dafina Zeqiri dhe Lumi B risollën këngën arbëreshe “Moj e bukura more”, në një version dhe titull të ri, “Lule, lule”.

Sapo u publikua kënga  u pëlqye menjëherë, dhe dëgjohet pothuajse nga të gjithë.

Së fundmi Dafina ka postuar në Instagram, një video nga prapaskenat e këngës “Lule, lule”./K.C/dritare.net

 

View this post on Instagram

 

𝐵𝑒𝒽𝒾𝓃𝒹 𝓉𝒽𝑒 𝓈𝒸𝑒𝓃𝑒𝓈 🧚🏻‍♀️

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on

 

LEXO DHE :  Sara Hoxha: Balancimi i vëmendjes mes dy djemve të mi, një sfidë!

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.