Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Çuna, ja cilave shenja ju përkasin të dashurat më të mira

Çuna, ja cilave shenja ju përkasin të dashurat më të

E keni vënë re se me disa persona merreni vesh më mirë se me disa të tjerë? Të gjitha femrat ashtu si edhe meshkujt ëndërrojnë për princin dhe princeshën e tyre. Nëse nuk doni të zhgënjeheni ju djem, zgjidhni një vajzë me këto shenja astrologjike.

Peshqit. Femrat e kësaj shenje kur bien në dashuri japin trupin dhe shpirtin për partnerin e tyre. Edhe në raste mosmarrëveshjesh ato hapin rrugë dhe nuk mendojnë për ndarje. Dëgjimi dhe komunikimi janë pikat më të forta të tyre.

Shigjetari. Me një natyrë mjaft mbrojtëse, femrat e kësaj shenje mendojnë më shumë për tjetrin sesa për vete. Ato bëjnë gjithçka për ta pavarësisht mundit që do ju kushtojë. Për shigjetaret lumturia e atij që duan është mbi gjithçka. Nëse keni pranë një femër të tillë mos e lini t’iu ikë nga duart sepse ajo do dijë t’iu ofrojë dashuri, ëmbëlsi dhe optimizëm. Ajo do dijë gjithashtu t’ua ndriçojë jetën dhe t’ua bëjë atë më të bukur.

Bricjapi. Pamja ndonjëherë të zhgënjen dhe kjo përshtatet më së miri me femrat e kësaj shenje. Ndryshe nga sa mund të duken ato janë burim optimizmi dhe mjaft të përkushtuara për personin që kanë në krah. Pranë tyre do ndiheni edhe më të zotët për të arritur objektivat dhe do jeni më të motivuar. /A.S-Dritare.net