Çizmet e gjata sërish në modë. Ja disa modele!

Nëse ende nuk e dini, na lejoni t’ju informojmë se çizmet e gjata deri në gju, janë rikthyer sërish në modë. Pra, nëse jeni një e fiksuar pas modës, duhet patjetër t’i keni një palë të tilla në koleksionin tuaj të këpucëve të dimrit.

LEXO DHE :  Dasma e vitit/ Ja kur do të martohet Jennifer Lopez!

Personazhë të njohur, duke filluar nga yjet e televizonit, modele e blogere, të gjithë e kanë treguar se janë në modë.  Në glerinë më poshtë, dritare.net ju ka sjellë disa nga modelet më të bukura. Mos i humbisni!/E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.