Chiara Ferragni poston fotot e ëmbla nga fundjava, me Fedez dhe djalin

Sado i angazhuar dhe punë të kesh, fundjava është për familjen. E tillë ka qenë dhe për modelen Chiara Ferragni dita e djeshme, e cila ka kaluar momente të bukura me bashkëshortin dhe dalin e saj.

LEXO DHE :  Ja çfarë mund të bëni, nëse keni ngecur në trafik!

Aq aktive sa është ajo në Instagram, nuk do t’i linte pa postuar këto fotot e bukura, për t’i treguar të gjithë botës se familja është gjithçka. Shihni fotot në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.