Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Foto/ Çastet më të ëmbla të princit Uilliam dhe Kate Middleton, me fëmijët!

Foto/ Çastet më të ëmbla të princit Uilliam dhe Kate

Njihen për njerëz zemërgjerë, të ëmbël dhe të ngrohtë dhe nuk është sekret që Duka dhe Dukesha e Kembrixhit lënë kokën pas fëmijëve. Mbretërorët, që janë prindër krenarë të tre fëmijëve të mrekullueshëm, princi George, princesha Charlotte, dhe princi i vogël Louis, e shfaqin dashurinë edhe për fëmijët dhe fansat e zjarrtë të tyre. Duke treguar dashurinë e tyre për sportet, gatimin çifti mbretëror gjithmonë viziton shkollat dhe ndan me fëmijët e tjerë idetë e bukura. Dritare.net ka sjellë për ju, në galerinë më poshtë çastet e ëmbla të Kate Middleton dhe princit Uillim me fëmijëve./K.C/dritare.net