Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Burri i Kim Kardashian dhe ishi i Khloe zihen në 1-vjetorin e True

Burri i Kim Kardashian dhe ishi i Khloe zihen në 1-vjetorin e True

Të gjithë menduam se festa e parë e datëlindjes së True, vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, shkoi mirë e bukur. Por ja që nuk është kështu.

Sikur të mos mjaftonte skandali i tradhtisë ndaj Khloe, Tristan u përfshi edhe në një tjetër. Në festën e një vjetorit të vajzës së tij, mësohet se Tristan është konfrontuar keq me burrin e Kimit, Kanye West.

Në premierën e së dielës, të Keeping Up With the Kardashians, ne pamë që Tristan dhe Kanye po flisnin ashpër me njëri-tjetrin./K.C/dritare.net

https://www.instagram.com/p/B2J-VQfhOOT/?igshid=1ph0tc1dl7s26