Burri i Kim Kardashian dhe ishi i Khloe zihen në 1-vjetorin e True

Të gjithë menduam se festa e parë e datëlindjes së True, vajzës së Khloe Kardashian dhe Tristan Thompson, shkoi mirë e bukur. Por ja që nuk është kështu.
Sikur të mos mjaftonte skandali i tradhtisë ndaj Khloe, Tristan u përfshi edhe në një tjetër. Në festën e një vjetorit të vajzës së tij, mësohet se Tristan është konfrontuar keq me burrin e Kimit, Kanye West.

Në premierën e së dielës, të Keeping Up With the Kardashians, ne pamë që Tristan dhe Kanye po flisnin ashpër me njëri-tjetrin./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  A është Rexhep Qosja njeriu që Kurti e do si president të vendit?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.