Bradley Cooper i shoqëruar nga dy zonja, në mbrëmjen e çmimeve Oscar

Në mbrëmjen e çmimeve Oscar, Bradley Cooper kishte krah tij, dy zonjat më të rëndësishme për të. Njëra ishte e dashura e tij Irina Shayk dhe tjetra nëna e tij Gloria Campano.

Aktori i dominuar për Oscar, shkëlqeu në tapetin e kuq përkrah dy zonjave të cilat ishin veshur të dyja me të zeza. Filmi i tij “A star is Born” ishte i nominuar për 7 çmime.

Bradley na mahniti dhe në një rast tjetër gjatë mbrëmjes, dhe ku tjetër përveçse në performancën me Lady Gagën të këngës “Shallow”.

Shikoni në galerinë më poshtë disa nga momentet më të bukura të Bradley Cooper./E.B-dritare.net

Vëmendje: Nëse nuk iu shfaqet galeria, klikoni këtu

LEXO DHE :   Basha viziton gratë dhe nënat në Fier: Ditë më të mira do të vijnë për familjet e tyre

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.