Brad Pitt i kërkon falje Jennifer Aniston, të lumtur krah njëri-tjetrit

Marrëdhënia e Brad Pitt dhe Jennifer Aniston mori një tjetër kthesë pas takimit të tyre në ceremoninë e çmimeve SAG Awards.

Shumë njerëz e prisnin këtë ribashkim dhe më në fund ndodhi.

Sipas burimeve në mediat e huaja, Brad ka marrë guximin të rikthehet pas në kohë, për të sheshuar të gjithë ‘inatet’ që prej vitesh kanë bërë që ata të mos flisnin më me njëri-tjetrin.

LEXO DHE :  Video/ Pas tre muajsh rikthehen nga Italia 2 të mbijetuarit e tërmetit të 26 nëntorit

Ai i ka kërkuar falje që e lëndoi dhe prishi marrëdhënien mes tyre. Dashuria mes tyre është rindezur sërish dhe ata tashmë e adhurojnë njëri-tjetrin. Martesat e tyre morën fund, dhe ata janë të lirë për të nisur një jetë së bashku./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.