Bllokohet Unaza/ Nis shembja e ndërtesave në Astir!

IKMT në bashkëpunim me institucionet e tjera kanë nisur mēngjesin e së enjtes prishjen e ndërtesave në zonën e Astitit.

Si pasojë e këtij aksioni policia ka bllokuar dy anët e rrugës nga Dogana deri tek Ura e Lanës./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Koronavirus, si fuqia e padukshme i drejton mendimet

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.