Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Blendi Fevziu bëhet nostalgjik, publikon fotot e 16 vjetëve më parë kur ishte në  Pekin

Blendi Fevziu bëhet nostalgjik, publikon fotot e 16 vjetëve më

Dashuria për udhëtimet e ka shoqëruar që herët gazetarin, Blendi Fevziu. Ashtu siç e ka thënë edhe vetë ai, përpos gazetarisë ka pasion edhe eksplorimin e vendeve të ndryshme të botës.

Së fundmi gazetari ka postuar në Instagram foto të 16 vjetëve më parë.

Këto foto janë shkrepur kur ishte në Pekin dhe vizitoi Murin e Madh Kinez,  më tetor të 2004-ës./K.C/dritare.net