Blendi Fevziu bëhet nostalgjik, publikon fotot e 16 vjetëve më parë kur ishte në  Pekin

Dashuria për udhëtimet e ka shoqëruar që herët gazetarin, Blendi Fevziu. Ashtu siç e ka thënë edhe vetë ai, përpos gazetarisë ka pasion edhe eksplorimin e vendeve të ndryshme të botës.

Së fundmi gazetari ka postuar në Instagram foto të 16 vjetëve më parë.

LEXO DHE :  U gjet e vdekur/ I dashuri i prezantueses angleze: Zemra ime është e thyer!

Këto foto janë shkrepur kur ishte në Pekin dhe vizitoi Murin e Madh Kinez,  më tetor të 2004-ës./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.